OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V Niedziele Wielkanocną
02.05.2021 roku

1. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi i Pani Magdzie za dekorację Figury i Kościoła. Rodzinom Bęza Lesing i Pakuła za kwiaty. Za tydzień o przygotowanie Kościoła prosimy mieszkańców Młochowa Strona Szkoły.

2. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za złożone ofiary na rzecz budowy nowego kościoła:
Mieszkańcom Młochowa Małe Bloki i Blok 16 Rodzinny 2880 zł
Mieszkańcom Parafii Błogosławionego Michała Kozala w Gnieźnie – 6400 zł + 2000 zł anonimowy ofiarodawca
Mieszkańcom Parafii Opaczności Bożej w Warszawie 1000 zł

3. Przez cały maj zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w Młochowie o godzinie 17.30

4. Dziękujemy ks. Krystianowi Rosadzie za przewodniczenie Nabożeństwu Fatimskiemu i wygłoszone kazanie. Wszystkim parafianom za wspólna modlitwę. Mężczyznom za niesienie figury i nagłośnienia oraz ministrantom Antkowi i Mateuszowi.

5. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte w Młochowie o 7.00; 9.00; 10.30; 12.15; 18.00 w Wólce ze względu na I Komunię Świętą Msza Św.przeniesiona z godziny 12.00 o 10.30

6. Prasa katolicka w przedsionku kościoła

Ewangelia na dziśCzwartek 2021-05-06, Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

J 14,6-14

Jezus powiedział do Tomasza: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście». Rzekł do Niego Filip: «Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy». Odpowiedział mu Jezus: «Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Dlaczego więc mówisz: „Pokaż nam Ojca?” Czy nie wierzysz, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie? Słów tych, które wam mówię, nie wypowiadam od siebie. Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych dzieł. Wierzcie Mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie. Jeżeli zaś nie, wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca. A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.