OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXX III niedziela zwykła
18 XI 2018 roku

1. Dziękujemy Mieszkańcom Młochowa Strona Szkoły za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na dekoracje. Za tydzień kościół przygotowują mieszkańcy Młochowa Małe Bloki.

2. Młodzież od klasy 7 zapraszamy do udziału w trzydniowym spotkaniu młodych z naszych michalickich placówek na warszawskim Bemowie w dniach 30.11-2.12. Zapisy i szczegóły u ks. Jacka.

3. Cały listopad o godz. 17.30 Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach – serdecznie zapraszamy.

4. Kończący się rok 2018 jest z Łaski Bożej dość dobry pod względem naszych przychodów materialnych. Zachęcamy do dokonywania wpłat na budowę naszego kościoła. Datki wpłacone w tym roku można odliczyć od dochodu. Szczegóły na ulotkach.

5. Zachęcamy do kupowania i czytania rasy katolickiej. Gość Niezielny, Niedziela w przedsionku kościoła. W zakrystii tradycyjne kalendarze na rok 2019.

Ewangelia na dziś



2018-11-18, 33. Niedziela zwykła

Mk 13,24-32

Jezus powiedział do swoich uczniów: „W owe dni, po wielkim ucisku słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku. Gwiazdy będą padać z nieba i moce na niebie zostaną wstrząśnięte. Wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłokach z wielką mocą i chwałą. Wtedy pośle On aniołów i zbierze swoich wybranych z czterech stron świata, od krańca ziemi aż do szczytu nieba. A od drzewa figowego uczcie się przez podobieństwo. Kiedy już jego gałąź nabiera soków i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato. Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. Zaprawdę powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec”.